W związku z rozwojem naszej firmy stale poszukujemy pracowników na stanowiska:

Bukmacher / Analityk Sportowy

Zakres obowiązków:
  • Monitorowanie rynku zakładów bukmacherskich w zakresie zakładów live i pre-game oraz zakresu działań konkurencji,
  • Budowanie oferty kursowej w zakresie wydarzeń sportowych, polityczno – społecznych i rozrywkowych,
  • Analiza i zarządzanie ryzykiem w zakresie przyjmowania zakładów.
Od kandydatów oczekujemy:
  • Minimum rocznego doświadczenia w samodzielnym wystawianiu oferty oraz zarządzania ryzykiem,
  • Pasji i szerokiej wiedzy o sporcie,
  • Zdolności analitycznych: znajomość metod statystycznych,
  • Umiejętności pracy w zespole oraz pod presją czasu,
  • Dyspozycyjności do pracy w weekendy i święta,
  • Znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
  • Mile widziana specjalizacja w wystawianiu ofert na konkretne sporty.
Oferujemy:
  • Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Pracę w zgranym zespole otwartym na nowe pomysły,
  • Stabilne zatrudnienie,
  • Miłą atmosferę w kameralnym biurze na Powiślu w Warszawie.
Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV pod adres elektroniczny: praca@bestbet24.pl.